Prekių pristatymas

! Prekės į Kuršių neriją nepristatinėjamos !

Kaip ir žadėjome visus užsakytus ir apmokėtus užsakymus iki 13:00 d.d. išsiųsime tą pačią darbo dieną.(Mums išsiuntus prekes siuntos kelią galėsite sekti pagal atsiųstą siuntos nuorodą).

Prekių pristatymo greitis:

Jeigu prie prekės kiekio matote užrašą: YRA SANDĖLYJE!

Kadangi gerbiame savo klientus, tai nemeluojame ir prekė išties yra sandėlyje. 

Jums patvirtinus užsakymą ir mums matant Jūsų atliktą mokėjimą už prekes, mes iškarto jas rengiame išsiuntimui.

Kurjeriai prekes surenka darbo dienomis iki 13val. tad jeigu spėjate pateikti užsakymą ir apmokėti, siunta jus pasieks sekančią darbo dieną.

Jeigu prie prekės kiekio matote užrašą: Išparduota! (užklauskite el. paštu).

Prekė parduota. Galite parduotuvės elektroniniu paštu užklausti dėl užsakymo galimybių.

Jeigu prie prekės kiekio matote užrašą: Prekė pakeliui pas mus, galima rezervacija.

Prekė užsakyta ir yra pakeliui pas mus, norint, kad jos niekas nenupirktų pirmiau galite atlikti išankstinį pirkimą.

Prekes pristatome per:

  • Lpexpress paštomatais;
  • Kurjerių tarnyba tiesiai į namus; 

PRISTATYMO KAINOS

Siunčiant per kurjerį dabar tik nuo 2,99 eur.

! Prekės į Kuršių neriją nepristatinėjamos !

Šventiniu laikotarpiu

Greitas siuntų pristatymas per autobusų stotį į Jūsų miesto autobusų stoties siuntų skyrių. 5 eur.

Dėl prekių pristatymo autobusais kreitis: info@judruolis.lt

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prekių pristatymo taisyklės:

  • Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
  • Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
  • Prekes pristato Pardavėjas arba Pardavėjo įgaliotas atstovas (kurjeris).
  • Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes vadovaudamasis prekių aprašymuose nurodytais terminais. Šie terminai yra preliminarūs, be to, netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.
  • Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
  • Pirkėjas privalo visais atvejais nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.
  • Pirkėjas visais atvejais pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio prekės pristatymo dokumente.