• Sumažinta kaina

120CM. LED Princesių vila 120cm.

118,58 EUR
83,01 EUR Sutaupote 30%
Su PVM

Barbių namelis pagamintas iš medžio, o konstrukcija pasižymi ilgu tarnavimo laiku. Visi elementai yra kruopščiai pagaminti, puikiai nupoliruoti ir saugūs vaikui. 120cm. aukštis leidžia žaisti net didesniam vaikui patogioje padėtyje.

Kiekviena mergaitė svajoja apie lėlių namelį! Gražios, pastelinių spalvų sienos ir aksesuarai puikiai atrodo namuose, skirtose medinėms lėlėms, skatina vaizduotę ir skatina vaikus žaisti kūrybiškai. Dideli langai leidžia apžiūrėti lėles iš skirtingų pusių ir suteikia daugiau šviesos.

Medinis lėlių namas yra skirtas 4 lėlių šeimai. Jis turi 3 aukštus, kuriuos jungia gražūs balti laiptai ir liftas! Pirmame aukšte yra magnetas, kuris leidžia liftui sustoti. Jį sudaro 5 kambariai, balkonas ir terasa. Kiekviena lėlė svajoja apie tokį namą!

Kiekis
Išparduota

  • Saugus atsiskaitymas PAYSERA arba pavedimu. Saugus atsiskaitymas PAYSERA arba pavedimu.
  • Iki 13:00 val. apmokėtus užsakymus išsiunčiame tą pačią d. d. Iki 13:00 val. apmokėtus užsakymus išsiunčiame tą pačią d. d.
  • VISAS PARDUODAMAS PREKES TURIME VIETOJE. VISAS PARDUODAMAS PREKES TURIME VIETOJE.

LED APŠVIETIMAS - turi LED apšvietimą, kuris įrengtas visame name nuo pat viršutinio iki pirmo aukšto. Komplekte taip pat yra nuotolinio valdymo pultas, turintis skirtingus apšvietimo režimus. Nuotolinio valdymo pultas gali pasirinkti iki 16 spalvų.

Erdvus - medinis lėlių namelis 6 asmenų lėlių šeimai. Jis turi 3 aukštus, sujungtus vienas su kitu gražiais, baltais laiptais ir liftu! 1-ame aukšte yra magnetas, kuris privers sustabdyti liftą. Viloje yra 5 kambariai, balkonas ir terasa. Kiekviena lėlė svajoja apie tokį namą!

GROŽIOS SPALVOS - pastelinės spalvos taip pat geriau derės prie bet kokio dekoro vaiko kambaryje, netrikdydamos visos estetikos.

SPECIFIKACIJOS

Amžius: 3+

sertifikatai: CE, EN 71

Elementų skaičius rinkinyje: 29

Tinka lėlėms iki 15cm aukščio.

Matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 30/103 / 120cm

Svoris: 15kg

9152

Jums taip pat gali patikti