Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Caretero Toys

Stilingos ir ypač kokybiškos judėjimo priemonės vaikams iš Caretero

Caretero Balansiniai dviratukai vaikams

Caretero Toyz yra vaikiškų prekių gamintojas iš Lenkijos.

 Balansiniai dviratukai:

Gamina metalinius ir medinius balansinius dviratukus. Nepriekaištinka kokybė ir nerealus dizainas, važiuojant gatve su balansiniu dviračiu neliksite nepastebėti aplinkinių. Pats populiariausias Caretero Toyz balansinis dviratis yra "Enduro"

mediniai balansiniai dviratukai

Paspirtukai: 

Paspirtukai lengvi, ryškių spalvų. Kol kas gamina tinkančius iki 9 metų, mažesniems vaikams.  Vienas populiariausių paspirtukų, Caretero Carbon - paspirtukas su šviečiančiais ratukais. 

paspirtukai vaikams

Triratukai:

Caretero siūlo triratukus su stūmimo rankena tėvams ir paprastus triratukus Caretero York. Pastarieji yra patys populiariausi triratukai, vieni perkamiausių mūsų parduotuvėje. Triratukai yra su plastikiniais ratukais, bet jie tikrai nėra "tarškaliukai" kaip daugelis galvoja apie triratukus su plastikiniais ratais.

Maniežai: 

Caretero siūlo platų pasirinkimą maniežų. Kelionėms puikiai tiks maniežai, galės mažylis miegoti ir gamtoje, kadangi maniežai turi tinklelius nuo uodų.

Vaikštynės:

Vaikštynes siūlo kelių modelių. Pats populiariausias Caretero Speeder, tai vaikštynės, kurios yra labai panašios į lenktynines mašinas. Kai kurie klientai nori panašių į savo automobilius, tad renkansi šias vaikštynes. Populiarios yra ir Caretero Stepp spalvingos su daug muzikėlių ir garsų vaikštynės. 

Automobilinės kėdutės:

Caretero turi platų pasirinkimą automobilinių kėdučių, tačiau mes prekiaujame tik Caretero pasėdukais, skirtais kiek vyresniems vaikams nuo 15 iki 36kg. Caretero Tiger lengvos, patogios, pagamintos iš kokybiškų medžiagų.

Mašinėlės paspirtukai:

Caretero užsėdamos mašinėlės ypač tinka dovanai, jos kokybiškos, tvirtos ir labai gražiai supakuotos.