Visos prekės vietoje
Kodėl pirkti pas mus?

Kodėl pirkti pas mus?

Sveiki,

Ar kada ieškojote internete konkrečios prekės geriausia kaina, o ją radę užsakėte   2 eurais pigiau, bet su deklaruojamu ilgesniu pristatymo terminu?

Ar yra tekę jau praėjus pristatymo terminui gauti laišką iš pardavėjo "Jūsų prekė yra išparduota- užsakymas atšaukiamas" arba dar blogiau pardavėjas net nesiteikia pranešti ir atsiunčia "panašią prekę" arba dar blogiau ir Jums patiems reikia skambinėti ir reikalauti pinigų ar užsakytos prekės?

Mums taip yra buvę ir ne vieną kartą ir su didelėmis, patikimomis laikomomis parduotuvėmis. Ir dažniausiai norėdami vėl nusipirkti mums reikalingą daiktą mes turime vėl pėdinti į parduotuvę (fizinę) ir perkame mums reikiams prekes, nei buvom prieš tai suplanave.

Todėl, gerbdami savo klientus visas prekes, kurias galite užsakyti sandėliuojame vietoje ir išsiunčiame, kiek įmanoma greičiau.

Garantiniai įsipareigojimai

Taip pat jeigu pardavėjas negerbia Jūsų (tiksliau gerbia kol sumokami pinigai).

Kokiu greičiu jis Jums padės jei prekė buvo brokuota ar ne pilnos komplektacijos?

Mes tokius atvejus stengiamės išspręsti, kiek įmanoma greičiau ir nelaukiame, kol gamintojas atsiųs atsargines detales. Jeigu galime iškomplektuojame iš esamų prekių sandėlyje ir tik tada laukiame kol patys gausime dalis iš gamintojo.

Kodėl pirkti pas mus?

Nes mes gerbiame klientus ir pot, kai jie būna sumokėję už prekes.

Dėkui už sugaištą laiką.

Laukiame užsakymų !

Pagarbiai,

Judruolis.lt

Leave a Reply