• Sumažinta kaina

Virtuvėlė su daug priedų 72cm.

47,19 EUR
33,03 EUR Sutaupote 30%
Su PVM

Iš prigimties vaikai domisi pasauliu ir mėgsta mėgdžioti kitus. Jie mokosi stebėdami ir žaisdami. Daugiafunkcinė virtuvė yra puikus būdas leisti laiką vaikams. Ruošdami maistą jie gali jaustis kaip suaugusieji. Produktas turi pedagoginę funkciją ir yra gera idėja panaikinti nuobodulį, ypač esant blogam orui.

Puiki virtuvė su daugybe funkcijų, tokių kaip šaltas garas,vanduo, šviesa ir garsai, tikrai įkvėps jūsų vaiką ir garantuos linksmybių valandas. Jame yra viskas, ko reikia mažai virtuvei ar mažam virėjui.

Kiekis
Išparduota

  • Saugus atsiskaitymas PAYSERA arba pavedimu. Saugus atsiskaitymas PAYSERA arba pavedimu.
  • Iki 13:00 val. apmokėtus užsakymus išsiunčiame tą pačią d. d. Iki 13:00 val. apmokėtus užsakymus išsiunčiame tą pačią d. d.
  • VISAS PARDUODAMAS PREKES TURIME VIETOJE. VISAS PARDUODAMAS PREKES TURIME VIETOJE.

Rinkinyje: 2 kreidelės, kempinė, puodas su dangčiu, keptuvė, dubuo, džiovintuvas, pjaustyklė, 2 šaukšteliai, šakutė, peilis, 3 šaukštai, 2 lėkštės, prieskonių lentynėlė, 2 sausainiai, pomidoras, dešra x2 , geltonieji pipirai, bananas, agurkas, salotų lapas, krevetės, kininiai kopūstai, žirnis, morkos griežinėlis, pipirų griežinėlis, druska, kečupas, konditerijos kepuraitė, garstyčios, pienas, pakabinamas krepšelis (be virvelės), skardinė

9568

Charakteristikos

Pagamintas iš
Plastiko

Jums taip pat gali patikti