• Sumažinta kaina

Sunbaby Molto triratukas 3in1

64,13 EUR
44,89 EUR Sutaupote 30%
Su PVM

Sėdynės aukštis 43-52 cm.

Molto 3 in 1“, t. Y. Vienas dviratis trijose praktinėse versijose!
MOLTO dviratį yra itin lengva surinkti - norint tvirtinti balną, reikia naudoti raktą (įtrauktas į komplektą). Kiti elementai - vairas, šakė su priekiniu ratu, pedalai ir pagalbiniai ratai - montuojami vienu paspaudimu!

Pritvirtinami pagalbiniai ratai leidžia vaikui priprasti prie dviračio ir užtikrina lengvą startą. Sumontavus pedalus, MOLTO veikia kaip triračio ir balansinio dviračio hibridas. Atjungus šoninius ratus, MOLTO tampa tradiciniu balansiniu dviračiu.

Kiekis
Išparduota

  • Saugus atsiskaitymas PAYSERA arba pavedimu. Saugus atsiskaitymas PAYSERA arba pavedimu.
  • Iki 13:00 val. apmokėtus užsakymus išsiunčiame tą pačią d. d. Iki 13:00 val. apmokėtus užsakymus išsiunčiame tą pačią d. d.
  • VISAS PARDUODAMAS PREKES TURIME VIETOJE. VISAS PARDUODAMAS PREKES TURIME VIETOJE.

          Montavimo paprastumas

  • Norint paruošti dviratį važiuoti, nereikia jokių specialių žinių apie dviračių konstrukciją. Jei norite pasiimti MOLTO dviratį į kelionę - išardyti pagalbinius ratus, vairą, pedalus - yra be galo paprasta, tereikia paspausti atitinkamus mygtukus!
  • EVA putplasčio ratų nereikia pripūsti ir jie yra atsparūs pradūrimams. Jie taip pat yra lengvesni nei tradiciniai guminiai ratai. Paprasti guoliai naudojami ratų stebulėse - jie nereikalauja jokios priežiūros ir yra atsparūs vandeniui.
J02.014.1.1

Charakteristikos

Tinkamas nuo
3 metų

Jums taip pat gali patikti